DAVI PROMAU TÜRKİYE

DAVI PROMAU yıllar içinde geliştirdiği disiplini sayesinde Dun&Bradstreet tarafından”,en güvenilir firma” olarak ödüllendirilmiştir.DAVI silindirik büküm makineleri konusunda alanında çalışan sayısı,üretim kapasitesi,stok kapasitesi,teknoloji açısından en büyük firma olma özelliğini devam ettirmektedir. Sayısız panete sahip olan DAVI silindirik büküm makineleri konusunda teknolojiye yönveren yegane firmadır.

Tamamen İtalyadaki tesislerde üretilen makinelerde kullanılan tüm ekipmanlar,avupa menşeli tedarikçilerden gelen ürünler ile üretilmekte ve çin dahil dünyadaki pekçok noktaya satılmaktadır. DAVI özellikle kalın saçların yoğunlukla kullanıldığı boiler,kazan ve basınçlı kap imalatı yapan pekçok müşterisine kalınlığı 40mm’den 400mm’ye kadar saç bükebilen silindirler tedarik etmiştir.

SİLİNDİR & PROFİL BÜKME MAKİNALARI

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com