Son güncelleme 01-Kasım-2022
Yürürlük Tarihi 01-Kasım-2022

Bu Gizlilik Politikası, Erfab Makina, Kayapa OSB, Mavi Cd, No:39, 16280, Nilüfer / Bursa / Türkiye, e-posta: info@erfab.com, telefon: 02244417350, tarafımıza ilettiğimiz bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarını açıklamaktadır. web sitemizi kullandığınızda toplayın ( https://www.erfab.com/ ). (hizmet”). Hizmete erişerek veya Hizmet’i kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Aynı şeyi kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmet’i kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda size önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlayacağız. Gözden geçirilmiş Politika, revize edilmiş Politikanın Hizmette yayınlandığı tarihten itibaren 180 gün içinde yürürlüğe girecek ve bu süreden sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

Topladığımız Bilgiler:
Sizinle ilgili aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:

İsim
E-Posta
Mobil

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz:
Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlarla kullanacağız:

Pazarlama/ Promosyon
Müşteri geri bildirimi toplama
Hedeflenmiş reklamcılık
Bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmak istersek, sizden izin isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve daha sonra, aksini yapmamız gerekmedikçe, yalnızca onay veren amaç(lar) için kullanacağız.

Bilgilerinizi Nasıl Paylaşıyoruz:
Aşağıda açıklanan sınırlı durumlar dışında, kişisel bilgilerinizi izninizi almadan herhangi bir üçüncü tarafa aktarmayacağız:

Reklam hizmeti
Analitik

Bu tür üçüncü tarafların kendilerine aktardığımız kişisel bilgileri yalnızca aktarıldığı amaç için kullanmasını ve söz konusu amacın gerçekleştirilmesi için gerekenden daha uzun süre saklamamasını şart koşuyoruz.
Kişisel bilgilerinizi aşağıdakiler için de ifşa edebiliriz: (1) geçerli yasa, düzenleme, mahkeme emri veya diğer yasal süreçlere uymak; (2) bu Gizlilik Politikası dahil olmak üzere bizimle yaptığınız sözleşmeleri uygulamak için; veya (3) Hizmeti kullanımınızın herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal ettiği iddialarına yanıt vermek için. Hizmet veya şirketimiz başka bir şirketle birleştirilir veya satın alınırsa, bilgileriniz yeni sahibine devredilen varlıklardan biri olacaktır.

Bilgilerinizin Saklanması:
Kişisel bilgilerinizi, kullanıcılar hesaplarını sonlandırdıktan sonra 90 gün ila 2 yıl boyunca veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntılı olarak açıklandığı gibi toplanma amaçlarını yerine getirmek için ihtiyacımız olduğu sürece bizde tutacağız. Yürürlükteki yasalara uygun olarak veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. diğer meşru nedenlerle kayıt tutma / raporlama gibi belirli bilgileri daha uzun süre saklamamız gerekebilir. Hiçbiri sizi tanımlamayan (doğrudan veya dolaylı olarak) artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler süresiz olarak saklanabilir.

Haklarınız:
Geçerli olan yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya bunlara itiraz etme, kişisel verilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) isteme hakkınız olabilir. başka bir varlığa bilgi verme, verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz her türlü izni geri çekme, yasal bir makama şikayette bulunma hakkı ve geçerli yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklar. Bu hakları kullanmak için bize info@erfab.com adresinden yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.
Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya gerekli amaçlar için bunları işlemek için verdiğiniz izni geri çekmezseniz, bilgilerinizin istendiği hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayacağınızı unutmayın.

Çerezler vb.
Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili seçimleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

Güvenlik:
Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerinizin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya yetkisiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri alacağız. Ancak, yapısal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini garanti edemeyiz ve bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız.

Şikayet / Veri Koruma Görevlisi:
Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Erfab Makina, Kayapa OSB, Mavi Cd, No:39, 16280, Nilüfer / Bursa / Türkiye adresindeki Şikayet Görevlimize e-posta gönderebilirsiniz, e-posta: info @erfab.com. Endişelerinizi geçerli yasalara uygun olarak ele alacağız.