ERFAB Metal İşleme Makineleri

“Teknoloji artık daha yakın”

Makine sektörünün Türkiye ve dünyadaki öncü markalarının temsilcisi ERFAB, en iyi metal işleme makinelerini ülkenin güçlü üreticileriyle buluşturuyor. 

Doğru üretici ve doğru alıcı arasında kurduğu sağlam iletişimle makine sektörünün hızlanmasında güçlü bir aktör olarak yerini alan ERFAB, en çok aranan metal işleme makinelerini etkili bir partner olarak müşterisine ulaştırıyor. Erfab alanında en iyi ve sektör lideri markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

ERFAB; sunduğu güven ortamında müşterilerinin, ihtiyacı olan makineye üstün fiyat avantajı ve hızlı servisle ulaşmasını sağlıyor. Bu ilişkisinin sürekli olması için satış sonrası hizmetlerinde de kalite ve özen ilkesini koruyan ERFAB, iyi donanımlı, yüksek nitelikli, çözüm odaklı satış ve teknik servis ekibiyle, satış öncesi ve sonrası hizmetleri müşterilerine yakın bir noktadan kolay, pratik ve zaman kaybı yaşatmadan sunuyor.

ERFAB, satın alınan makinelerin kullanım ömrü boyunca, her zaman kolay ulaşılır, önemli bir çözüm ortağı olarak müşterilerine desteğini kesmeyen güvenilir yapısıyla hizmet vermeye devam edecek.

Üye Olduğumuz Dernekler

KBSB

Firmamız Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Derneği üyesidir.

TİAD

Firmamız Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği üyesidir.

TUCSA

Firmamız Türk Yapısal Çelik Derneği üyesidir.

Markalarımız
erbend-logo-grey
omax-logo-grey
daviLogo-150x75
ficep-logo-grey
HSG-Logo-Grey
rwt-logo-grey
pema-logo-grey
corimpex-logo-grey
VLB Group Türkiye
Magbat Türkiye
omca-logo-grey
Kohler-Logo
copier-logo
Hgg Group