ERFAB Metal İşleme Makineleri

METAL İŞLEME MAKİNELERİNDE GÜÇLÜ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ: ERFAB MAKİNE

Otomobil, havacılık, denizcilik, enerji, çelik konstrüksiyon, ısıtma-soğutma, savunma sanayisi gibi Türkiye üretim ve sanayisinin gelişimine katkı sağlayan pek çok alanda müşterilerine yüksek kaliteli üretim ve uygulama çözümleri sunan ERFAB Makine lazer teknolojileri alanında artık kendi markası ile pazarda…

“ERFAB” PLAKA LAZER KESİM VE BORU & PROFİL KESİM MAKİNELERİ
ERFAB Makine metal işleme teknolojileri hakkında 30 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesini lazer teknolojileri ürün grubunda kendi markasıyla ülkemiz yatırımcısı ile buluşturuyor.
Fiber optik lazer teknolojisi ile sac, boru ve profillerin işlenmesi için OEM proje standartları ile üretilen ERFAB Lazer Kesim Makine modelleri; teknolojileri, maksimum verimlilikleri ve yüksek performansları ile günümüz iş dünyasının beklentilerini karşılıyor. Yüksek teknolojili ve fiyat performans olarak fark yaratan ERFAB Lazer Kesim Makineleri ile müşterilerinin ihtiyacı olan makineye ulaşmasını kolaylaştıran ERFAB Makine, rekabetçi gücünü kaliteli ve özenli iş yapış şekli ile koruyor.

Makine sektörünün Türkiye ve dünyadaki lider markalarının distribütörlüğünü de üstlenen ERFAB ürün portföyünde; silindir, profil, boru ve caka bükme, yapısal çelik mamulleri, delik delme ve kesme, yapma kiriş kaynak, çeviriciler, manyetik kaldırma sistemleri, kaynak ağzı açma, çapak alma, boru profil bükme ve kaynak otomasyon makineleri de bulunuyor. Kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getiren ERFAB, Kayapa Sanayi Bölgesi’nde 5 binm2’lik sergileme ve transfer alanında satış ve teknik servis konusunda uzman personelleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Üye Olduğumuz Dernekler

KBSB

Firmamız Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Derneği üyesidir.

TİAD

Firmamız Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği üyesidir.

TUCSA

Firmamız Türk Yapısal Çelik Derneği üyesidir.

Markalarımız
erbend-logo-grey
omax-logo-grey
daviLogo-150x75
ficep-logo-grey
rwt-logo-grey
pema-logo-grey
corimpex-logo-grey
VLB Group Türkiye
Magbat Türkiye
Kohler-Logo
copier-logo
Hgg Group
cevisaKurumsalLogo2