MCA – Dört Valsli Silindir Makineleri

ÇALIŞMA ARALIĞI

10-15 mm’den daha kalın parçaların büküm işlemerinde kullanılabilen makinelerdir. Şuan için dünya genelinde segmentindeki en teknolojik silindir büküm makinesidir.

TEK SEFERDE BÜKÜM TAMAM!

Saçların,üç merdaneli sistemlerde olduğu gibi, iki defa önbükümünün yapılmasına gerek kalmadan parçalar tek seferde işlenebilmektedir.Bükülecek parça bir defa sisteme yüklendiği zaman tekrar çıkartmaya gerek kalmadan istenilen geometrik ölçüler elde edilebilir.

CNC KONTROLLÜ PANELLER

İki temel panel tipine sahip olan sistemde giriş seviyesi paneller (kullanıcı dostu ) ve NASA tarafında da kullanılan gelişmiş,kendi kendine programlayabilen (uzman operatör gereksinimini ortadan kaldırır) CNC kontrollü paneller bulunmaktadır.

KUSURSUZ BESLEME SİSTEMİ ve FRENLEME SİSTEMİ

Tüm parça besleyen merdanelerde piyasada kullanılan ve aşınan eski tip frenleme mekanizması yerine hidrolik olarak frenlenmektedir.Bu özellik hem frenlemede hemde parça beslemede(direnç oluşturmadığı için) inanılmaz bir avataj sağlamaktadır.

YATAY PARÇA BESLEME

Yatay parça besleme sayesinde,otomatik parça besleme konveyör sistemi(opsiyoneldir) ile makine insansız olarak parçaları bükebilmektedir.Bu sayede çevrim süreleri azaldığı için üretim sayıları artmaktadır.

SERVO-TRONIC

Patentli bir özellik olup tüm merdanelerin paralel bir şekilde tutulmasını sağlar.Daha önceden farklı farklı üreticilerin kullandığı hidrolik,mekanik veya elektronik tekli sistemlerin aksine tüm bu sistemler ayrı ayrı kullanılmakta ancak tek bir dijital ünite üzerinden hassas bir şekilde kontrol edilmektedir.Herhangi bir elektronik sorundan dolayı oluşulabilecek hataları telafi edebilmek için sistem de iki adet birbirinden bağımsız fakat entegre kontrol edilebilen komponentlere sahiptir.

EKSENEL HAREKET EDEBİLEN ÖNBÜKÜM SİSTEMİ

DAVI tarafından patenti alınmış bir sistem olan ve yanal merdanelerin makinenin merkezine doğru yörüngesel hareketi ile en küçük çaptan en büyük çapa kadar makinenin çalışma aralığında kusursuz büküm geometrisi elde edilebilmektedir.

DAVI ÜSTÜN TASARIM TEKNOLOJİSİ

Otomatik yağlama tekonolojisi,Roll by Wire adı verilen özel büküm sistemi ve Servo-Tronic adı verilen merdane paralelliğini kontrol eden sistem sayesinde tüm makinalarımızın bakımı ve kullanımı kolay,yine hepsi yüksek verimlilikte ve yüksek güvenilirliktedir.

VİDEO

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Mert TUNALIGİL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.