RWT TÜRKİYE

1921 yılında temelleri atılan ve sektöre ağaç işleme makineleriyle giriş yapan RWT, 1999 yılında, firma, günümüz teknoloji ve ihtiyaçlarına göre yeniden yapılanarak, metal parçalar üzerinde çapak alma,pas temizleme,yüzey efekti gibi finishing yöntemlerini kapsayan teknolojik makineler üretmeye başlamış ve artık günümüzde kendi ülkesi Çek Cumhuriyeti pazarında lider, dünyada da sayılı sektör lideri firmalar arasında yerini benimsemiş yaklaşık 30 yıllık bir metal işleme tecrübesine sahip, bir çok tasarım ve mühendislik ödülüne sahip, TÜV sertifikalı bir makine imalatçısıdır.

ÇAPAK ALMA – KENAR YUVARLAMA – POLİSAJ MAKİNELERİNİN İŞLETMENİZE KATKILARI

  • Lazer,plazma,oksijen kesimden çıkan parçaların taşlanması için çalışan operatör ihtiyacınızı minimuma indirir ve tek operatörle tüm bu işleri yapabilirsiniz ve adam/saat iş gücünüzü çok daha verimli kullanabilirsiniz.
  • 4-5 operatörün 1 saatte yaptığı işi bu tezgah sayesinde aynı sürede yapabilirsiniz ve daha kısa sürede daha çok parça üretebilirsiniz ve üretim kapasitenizi ciddi oranda arttırabilirsiniz.
  • İmalatlarda genelde hep dar boğaz oluşturan bu temizleme prosesini çabuk bitirerek parça üretim çevrim sürenizi arttırabilirsiniz.
  • Taşlama vb. el aletlerinin oluşturduğu iş güvenliği riskinden kurtulabilir ve %100 emniyetli bir biçimde operatörlerinizin çalışmasını sağlayabilirsiniz
  • Sık sık arıza yapan el aletlerinin problemleriyle uğraşmak, yedek tutmak,servise göndermek gibi tamamen zaman kaybı yaratan durumlardan kurtulabilirsiniz.
  • Tamamen dijital kontrollü olarak, bir parçanın veya bir takım/set malzemenin ne kadar sürede temizlenebileceğinin metod süresini net olarak hesaplayabilir ve buna göre üretim planınızı daha sağlıklı yapar ve kontrol edebilirsiniz.

ÇAPAK ALMA VE KENAR YUVARLAMA MAKİNELERİ

Çapak alma makinesi