MCO Serisi Çift Önbükümlü Silindirler

ÇALIŞMA ARALIĞI

Endüstriyel uygulamalarda en çok kabul gören bir sistemle üretilmiş silindirik büküm makineleridir.Sistem üst makara sabit iken yanal makaraların saçların baş ve sonundaki kısımlarını bükmesi üzerine kuruludur. 15-20 mm et kalınlığından 80-100mm et kalınlığındaki saçları bükmek için uygundur.Aşırı yoğun silindirik büküm işi olmayan firmalar için uygun maliyetli bir çözümdür

PARÇAYI YERİNDEN ALMAYA GEREK YOK!

MCO serisi silindir makinelerine,parçayı silindirden çıkartmadan sacın her iki tarafını da bükebildiği için çift bükümlü denmektedir. Yanal merdanelerin yukarı doğru hareketi ile her iki taraftan da saçların uçları bükülebilmektedir.

3 GÜÇLÜ MERDANENİN ÜZERİNE KURULU BİR SİSTEM

Tüm makinalarımızda standart olan ve doğrudan merdane şaftları üzerine aktarma yapan motorlar sayesinde şu anda tüm dünyada rakiplerimiz arasında en yüksek torka sahip makineler DAVI’ye aittir. Dünya genelinde üretilen 3 merdaneli silindirlerin neredeyse tamamına yakınında sadece üst merdane motor tarafından tahrik edilirken, yan merdanelerin hareketsiz ve çoğu zaman frenleme tertibatına sahip olması özellikle ince saçlarda çok ciddi sıkıntı yaratmaktadır.Ayrıca bu tip sistemlerde diğer merdaneleri hareketli hale getirmek için opsiyonel olarak motor takılması gerekmekte ve bu motorlar görece olarak küçük ve düşük verimli olmaktadır(destek amaçlı)

KUSURSUZ BESLEME SİSTEMİ ve FRENLEME SİSTEMİ

Tüm üç merdanede piyasada kullanılan ve aşınan eski tip frenleme mekanizması yerine hidrolik olarak frenlenmektedir.Bu özellik hem frenlemede hemde parça beslemede(direnç oluşturmadığı için) inanılmaz bir avataj sağlamaktadır.

DAVI’ye ÖZEL TEKNLOJİLER

SERVO-TRONIC

Patentli bir özellik olup tüm merdanelerin paralel bir şekilde tutulmasını sağlar.Daha önceden farklı farklı üreticilerin kullandığı hidrolik,mekanik veya elektronik tekli sistemlerin aksine tüm bu sistemler ayrı ayrı kullanılmakta ancak tek bir dijital ünite üzerinden hassas bir şekilde kontrol edilmektedir.Herhangi bir elektronik sorundan dolayı oluşulabilecek hataları telafi edebilmek için sistem de iki adet birbirinden bağımsız fakat entegre kontrol edilebilen komponentlere sahiptir

DAVI ÜSTÜN TASARIM TEKNOLOJİSİ

Otomatik yağlama tekonolojisi,Roll by Wire adı verilen özel büküm sistemi ve Servo-Tronic adı verilen merdane paralelliğini kontrol eden sistem sayesinde tüm makinalarımızın bakımı ve kullanımı kolay,yine hepsi yüksek verimlilikte ve yüksek güvenilirliktedir.

EĞİMLİ ÖNBÜKÜM SİSTEMİ

DAVI tarafından patenti alınmış bir sistem olan ve yanal merdanelerin makinenin merkezine doğru yörüngesel hareketi ile en küçük çaptan en büyük çapa kadar makinenin çalışma aralığında kusursuz büküm geometrisi elde edilebilmektedir
Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Mert TUNALIGİL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.