Kohler Türkiye

KOHLER

1963 yılında Almanya’nın Lahr şehrinde Franz Kohler tarafından kurulan Köhler Maschinenbau GMBH firması, yaklaşık 60 yıllık deneyimi, 50.000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesisi,dünyanın farklı bölgelerinde toplam 115 çalışanı ve bugüne kadar ortaya koymuş olduğu 6700’den fazla referans proje/makine ve bir çok faydalı ürün patenti ile, sac doğrultma makinası üretimi alanında, dünyada sektör lideri konumundadır.

Kohler Web Sitesi >

Hassas Doğrultmanın Avantajları

Sac Doğrultma Makinası ile yapılacak hassas doğrultma işlemi, imalat öncesi kullanılacak sacın; gerilimini minimuma indirip sacı homojenize ederek, sonrasındaki işleme, kaynak, büküm veya montaj prosesleri için çok daha kolay bir yapı kazanmasını sağlar.

Özellikle pres, punch veya termal kesimde işlenen saclar, sonrasındaki büküm, montaj vb imalatın daha kaliteli, sürekli ve verimli şekilde yapılabilmesi için mutlaka doğrultma ihtiyacı duyarlar.

sac doğrultma makinası

Elektromekanik tesviye boşluk kontrolü

Sessiz, enerji tasarruflu seviyeleme boşluğu kontrol aktüatörleri, makaralı rulmanlar üzerinde dört katlı bir kama sistemi aracılığıyla seviyeleme boşluğunu sabit tutar.

Verimli Kaynak

Tesviye edilmiş parçalar, tesviye edilen malzemenin tesviyesi nedeniyle kaynak boşluğu daha sabit olduğu için hem otomatik hem de manuel kaynak işlemlerini hızlandırır.

Tekrarlanabilir Bükme İşlemi

Düzleştirilmiş malzemeler, bükülmüş bileşende daha sabit elastik toparlanma sağlar.sac düzeltme makinası

Daha Hassas Montaj

Düz ve boyutsal olarak kararlı malzemeler de montaj işlemlerinde önemli bir unsurdur.Maliyet Verimliliği

KOHLER'in Peak Performer'ı hidrolik sistemler olmadan çalışır ve bu nedenle en yüksek hassasiyeti maksimum verimlilik ve çevresel sürdürülebilirlik ile birleştirir.

tesviye boşluk kontrol

Elektromekanik tesviye boşluk kontrolü

Sessiz, enerji tasarruflu seviyeleme boşluğu kontrol aktüatörleri, makaralı rulmanlar üzerinde dört katlı bir kama sistemi aracılığıyla seviyeleme boşluğunu sabit tutar.

Sac Düzeltme Makinası

Gelişmiş temizleme sistemi

Peak Performer, dengeleme silindirlerini ve destek silindirlerini temizlemeyi kolaylaştıran gelişmiş bir temizleme sistemine sahiptir.

sac düzeltme makinası

Ters çevrilebilir tesviye silindirleri

Peak Performers'taki patentli ters çevrilebilir tesviye silindirleri, nispeten geniş bir işleme genişliğine sahip makinelerde dar parçaların tesviyesi sırasında merdanelerin hizmet ömrünü uzatır.

Köhler Doğrultma Makineleri

Sac Düzeltme Makinası