COPIER

1997 yılında Hollanda’nın Giessen kentinde kurulan Copier Makine, 2018’den bu yana aynı zamanda Amerika satış ofisinde de hizmet vermektedir.

Uzmanlığı endüstriyel boru hazırlama makineleri olan Copier, Dünya çapında hızlı servis ve desteği vermektedir. Yüksek kalitede kesme, kaynak ağzı açma, boru ucu işleme, kaynak ve yiv açma uygulamaları için geniş bir makine üretim portföyüne sahiptir. Standart makinelerin yanı sıra müşterilerinin farklı boru hazırlama gereksinimlerine göre üretimini özelleştirebilmektedir.

Geleneksel takım torna tezgahlarına kıyasla ters yönde çalışan Döner Takım Torna Tezgahlarında uzmanlığını geliştirmiştir.  Müşterilerinin sorunlarını belirleme, analiz etme ve buna göre çözüm sunma tutkusu ile yola çıkan firma sadece makine değil aynı zamanda kapsamlı çözümler de sunmaktadır. Pazar bilgisi, tecrübesi, müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde 40’tan fazla ülkeye 400’den fazla boru hazırlama makinesini başarıyla tasarlayıp üretmiştir.

Beaver CNC Serisi

Otomatik üretim kalitenizi ve verimliliğinizi artırmak için yüksekliği ayarlanabilen boru tezgahları ve daha fazlası...

Beaver S Serisi

Üretim kalitenizi ve verimliliğinizi artırmak için 350’ den fazla teçhizat seçeneğinin yanı sıra, yuvarlak olmayan borular için iç ve dış çap takip cihazı, boru tezgahları ve daha fazlası...

Groove Master

Dış çapı 24 inc'e kadar olan borular için boru işlemenin de dahil olduğu tahrik ve oluk silindirleri, yiv açma hücreleri.

YİV AÇMA MAKİNELERİ

Groove Master Yiv Açma Makinesi

BEAVER KAYNAK AĞZI AÇMA MAKİNELERİ