TIPO D Serisi Plaka ve Köşebent İşleme Hatları

Tipo D Serileri elektrik enerjisi nakil hatları ve telekominikasyon direkleri imalatı sektöründe işlenmesi gerekliliği duyulan köşebent, lama ve U profiller gibi çeşitli materyallerin tek bir üretim hattında işlenmesine olanak sağlayan iki ayrı modeli belirtir. Tipo D4 versiyonu 1100 kN gücünde 4 zımba istasyonu ile donatılmış olup 510 mm genişliğinde 25 mm kalınlığında lamaları kesebilecek 2200 kN kuvvetinde, yönü değiştirilebilir giyotin makas ile birlikte kombine edilmiştir. Tipo D50-F modeli doğrudan tahrikli 3500 rpm 27 kW spindle motor sayesinde, üretilen gücün tamamını herhangi bir güç kaybı olmaksızın malzemeye aktarabilmektedir. 200 mm yardımcı eksen sayesinde köşebentin her iki flanşı üzerinde bulunan birbiri ardı sıra delikler ve koza delikler, malzemeyi tekrar pozisyonlama gerek kalmaksızın hızlıca delinebilmektedir. Ayrıca Tipo D50-F serisi her spindle için 8’li otomatik takım değiştirme istasyonu sahip olmakla birlikte, yüksek donanımı sayesinde açılı kesim, köşe çıkartma, markalama, koza delik delme ve frezeleme gibi bir çok üretim olanağına tek bir hat üzerinde olanak sunmaktadır.

PROSESLER

ZIMBALAMA
HAVŞALAMA
DELİK DELME
GİYOTİN
KAZIYARAK MARKALAMA
DAİRE TESTERE
MARKALAMA

TEKNİK BİLGİLER

MODEL TIPO D4 TIPO D50-F
FLanş Ölçüsü (min.) mm 50×6 50×6
FLanş Ölçüsü (max.) mm 510×25 500×25
Zımba İstasyon Sayısı adet 4 2
Zımbalama Kuvveti kN 1100
Maximum Zımbalama Çapı mm 46
Matkap (Spindle) Sayısı adet 1 2
Otomatik Değişebilir Takım Sayısı  adet 4 8
Maximum Delinebilir Çap  mm 40 40(50)
Motor Gücü  kW 11(15) 19(27)
Kesme Biçimi Giyotin Daire Testere

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Mert TUNALIGİL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.