FICEP Kronos Plazma ve Oxy Fuel Kesim Makinası

Kronos Plazma ve Oxi Fuel kesim Makinesi

Kronos HP, SP & PC, stok malzemeden bağlantı plakaları, köşebentler, takviyeler vb. üreten çelik imalatçıları için tasarlanmış ağır hizmet tipi portal tipi termal kesme sistemleridir. Ficep Kronos, malzeme taşıma maliyetini azaltmak için tüm kesme ve markalama işlemlerini tek bir operasyonda birleştirir.

Prosesler
Oksi Kesim
Plazma Kesim
Açılı Kesim
OKSİ KESİCİLER

Kronos HP & SP serisi, tüm üretim ihtiyaçlarını karşılamak için dört adede kadar oksi kesme torcu ile donatılabilir.

HYPERTHERM PLAZMA ÜNİTELERİ

Hypertherm HPR130XD'den yepyeni Hypertherm XPR300'e kadar düz veya eğimli kesim için bir veya iki yüksek çözünürlüklü plazma torcu: Kronos serileri tüm kesme gereksinimlerini gerçekten karşılayabilir.

Hyperterm true hole
HYPERTHERM TRUE HOLE

Bu modelde Hypertherm True Hole teknolojisi mevcuttur.

KESİM TEZGAHI

İşleme sırasında plakanın sabit bir şekilde konumlandırılmasını garanti etmeye uygun sağlam bir ızgaradan yapılmış tezgah. Tezgah, duman egzozu ve filtreleme sistemini alacak şekilde önceden düzenlenmiştir.

DUMAN EGZOZ SİSTEMİ

Egzoz sistemi, termal kesme işlemleri tarafından üretilen dumanı filtreler. Hava, en son sağlık ve güvenlik gereksinimlerine göre temizlenir.

ÇİFT GANTRİ SİSTEMİ

Kronos HP & SP serisi, üretkenliği daha düşük maliyetlerle optimize etmek için başka bir Kronos ile veya Gemini plaka kesme ve delme sistemimizle birlikte kombine edilebilir.

DELME ÜNİTESİ

Kronos HP & SP serisi, delik öncesi işlemlere izin vermek için 4 konumlu takım değiştiricili bir delme ünitesi ile donatılma olanağına sahiptir.

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Mert TUNALIGİL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.