TILT A-JET Koniklik Önleyici Kesim Kafası

En üst düzey hassasiyetlere ulaşmanızı sağlayan bu özel kesim kafası, çok kalın malzemelerde bile, Omax’in üst düzey yazılımı tarafından, koniklik oluşturacak noktaların hesaplanarak bunlara uygun açılar vererek ilerleyerek, bu noktadaki konikliği sıfıra indirger. Intelli Max ana yazılımına gömülü olan Intelli -Taper ara yüzü sayesinde, koniklik önleme özelliğini otomatik yazılım kontrollü olarak bırakabilirsiniz ya da parçanın kesiminde oluşacak koniklik açısına, + ya da – yöne doğru müdahale edebilir, dilediğiniz açıyı mm cinsinden girerek konikliği o tarafa doğru kaydırabilir ve elde etmek istediğiniz parçanın tam olarak 90° açıyla kesilmesini sağlayabilirsiniz. Yazılım ve donanımın size sağladığı bu özgürlük ve kabiliyet, üst düzey hassasiyet ve diklik gerektiren işlerde en büyük yardımcınız olacaktır. Bu kesim kafası sadece Omax modellerinde kullanılabilmektedir.
Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.