Pnömatik Matkap

Hassas kompozit, cam vb., yüksek basınç patlatmalarına karşı kırılgan malzemelerin ilk delme işlemi için tercih edilebilen bu matkap aksesuarı tüm kesim kafalarının yanına monte edilebilir.

5000 rpm’lik bir motora sahip olan bu matkap, 1/16’’ çapında bir uç tutucuya sahiptir ve 85 psi değerinde bir pnömatik beslemeyle çalışır.

Make kesim yazılımında, kesim programınızı yaparken, su ile delme (cut to pierce) yerine matkap ile delme (drill to pierce) seçeneğini bir kez işaretlemeniz yeterli olacaktır ve bu seçimden sonra kesiminiz bitene kadar tüm delme/patlatma prosesi matkap üzerinden yapılır.

 

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.