Hassas Optik Yer Belirleyici

Çok hassas işlerinizde bazen kesime başlayacağınız ya da önceden kesilmiş ama sizin devam edeceğiniz noktaları belirlemek, sadece göz yardımıyla kolay olmayabiliyor. Yüksek çözünürlükte bir kameraya ve mikroskop lensine sahip bu optik yer belirleyici sayesinde, bu en uygun noktayı zoom yaparak belirleyebilir ve kesiminizin o nokta üzerinden yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda, kamera görüntüsü üzerinde, gerçek değerleri belirlemek adına mesafeler ve açıları ölçebilirsiniz ve bu değerlere göre; bir deliğin tam ortasını merkezleyebilir, parçanın dönüş veya referans noktalarını tespit edebilirsiniz.

Optik yer belirleyici sadece standart 3 eksen kafa veya Tilt A-jet kafanın yanına monte edilebilir, kesim esnasında demonte edilip yerinden çıkartılır.

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.