Rotary Axis – Divizörlü Döner Eksen Sistemi

Omax , normalde plaka malzeme kesimi için kullanılan su jeti tezgahlarını bir üst seviyeye çıkararak, aynı tezgahın gövdesinin içine yerleştirilen bir divizörlü döner eksen sistemi sayesinde, silindirik ya da oval şekilli parçaları da işlemenizi sağlamaktadır. Eğer aynı zamanda 5 eksen kafa kullanıyorsanız, bu divizör sistemi sayesinde 6 eksenli bir kesim tezgahı elde etmiş olursunuz. Sistemle birlikte verilen universal adaptör, bağlantı ve uzatma kabloları sayesinde, divizöre istediğiniz tipte aynayı istediğiniz bölgeye bağlayabilirsiniz (aksesuarla birlikte ayna verilmemektedir)

Seçenekler:

a-) Standart Tork Divizör: Çevirme kuvvetinin 15 N/mt geçmeyeceği malzemeler için tercih edilir, makine ebatına bağlı olarak ø300 mm (12’’) çaptaki silindirik parçalar bağlanabilir, enerjisi makineden beslemedir.

b-) Yüksek Tork Divizör: Çevirme kuvvetinin 258 N/m geçmeyeceği malzemeler için tercih edilir, makine ebatına bağlı olarak ø600 mm(24’’) çaptaki silindirik parçalar bağlanabilir, enerji beslemesi için harici 220VAC elektrik gereklidir.

Omax divizörlü döner eksen sistemleri, ø25 mm çapta 0,01 derece ve ø250 mm çapta 0,08 derece tekrar edilebilirlik hassasiyetiyle çalışmaktadır.

Intelli-max yazılımınınz içine gömülü olan rotary axis yazılımı, kullanımı son derece kolay ve pratiktir, işleyeceğiniz silindirik çap malzemeyi açarak 2d plaka haline getirir ve siz de yapacağınız uygulamaları bu plaka üzerinden kontrol edebilirsiniz.

 

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.