5 Eksen Kesim Kafası Yüzey Takip Sistemi

Kesim yaptığınız yüzeyler, parçanın doğası ya da işlenmiş geometrisi kaynaklı olarak, her zaman düz olmayabilir, bu tip durumlarda A-JET açılı kesim kafasını kullanırken, parçanın eğimli yüzeyi boyunca problemsiz kesim yapabilmesi ve nozulun parçaya olan sabit mesafesini korumanız için bu aksesuar önerilir.

Yüksek çözünürlükle manyetik encoder sistemine sahip bu aparat, her hangi bir yazılımsal müdahaleye gerek olmadan, kesim yüzeyini kafadan önce takip ederek, içindeki kapasitif sensör sayesinde eğim ve açıya göre kafayı uygun noktaya doğru konumlandırır ve böylece kesim kafasının düz olmayan yüzeylere karşı darbe almasını da önlemiş olur.

 

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.