Akıllı Çelik Üretim Sistemleri

FICEP, YAPISAL ÇELİK SEKTÖRÜNÜNDE AKILLI ÇELİK ÜRETİM SİSTEMLERİ KONUSUNDA DÜNYANIN ÖNCÜ FİRMASIDIR.

İtalya ana merkezdeki uzmanlaşmış tasarım ve mühendislik ekibimiz, 1988’den günümüze kadar dünyanın çeşitli bölgelerinde 100’den fazla otomatik işleme hattı tasarlamış ve kurmuştur. İleri teknoloji simülasyon yazılımımız sayesinde, her projenin kendi üretim kapasitesi, yerleşim düzeni olanaklarına göre, müşterinin optimum ihtiyacını karşılayacak çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz.
Sadece tek bir operatör tarafından kontrol edilen bir cnc sayesinde, birbirine bağlanmış tüm hattın makineleri eş zamanlı ve uyum içerisinde çalışıp, malzemeyi bir istasyondan diğerine taşıyarak tam otomasyon teknolojisiyle çalışarak hem işçilik maliyetinizi azaltır hem de bant sistemiyle üretim verimliliğinizi ve kapasitenizi arttırır. Ayrıca bu makineler, Steel Projects PLM yazılımına ağ üzerinden bağlanarak, kullanıcı tarafından her proses ya da istasyonun canlı olarak izlenebilmesine olanak sağlar. Bunun yanı sıra simülasyon özelliği sayesinde üretim sürelerinizi dğerlendirip optimize edebilir, hatlardaki darboğazları görüp elimine edebilirsiniz.

Kısacası bu hatlar; bilgi/birikim – son teknoloji yazılım ve son teknoloji donanımın bir birleşimi olarak sizlere sunulan çelik üretim yönteminde bugün gelinen son noktadır.

Ficep Türkiye Distribitörü Erfab makine

VİDEO

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Mert TUNALIGİL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.