A JET – 5 eksen açılı kesim kafası

Omax patentli bu 5 eksen açılı kesim kafasıyla +/- 60° ‘ye kadar açılı kesimleri her türlü malzeme üzerinde yaparak, tasarımınıza uygun 3D parçalar üretebilir, kaynak ağzı ve havşa deliği gibi ön işlem uygulamalarını da rahatlıkla malzemeler üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı koniklik önleme özelliğine de sahip bu kesim kafası, yazılım desteğiyle, jetin, malzeme içindeki doğal akış yönünden kaynaklanan koniklik eğilimine göre, tam ters yönde hareketler yaparak bu konikliğin oluşmasını belli bir oranda engeller. A JET kesim kafası, Omax 55100 ve daha büyük modellerde ve ayrıca Maxiem 1515 ve daha büyük modellerde kullanılabilir.
Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.