İşine değer katan müşterilerimizden : GülermakSteel

Türkiye’nin en büyük çelik üretim fabrikalarından birinin sahibi olan GülermakSteel, yılda 30.000 ton yapısal ve mekanik çelik üretim kapasitesi ile 50’den fazla ülkeye ihracat yaparken, sektörde öncü olmaya devam ettirmektedir. Her geçen yıl güçlenen büyümeye devam eden Gülermaksteel, geçtiğimiz aylar içinde ileriye dönük köklü yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.

  • PEMA HD 7,5×6 Ağır Tip Tandem İkili Toz Altı Kaynak + Mig/Mag Gazaltı Kaynak Sistemi
  • PEMA TW7200 – 120 Ton Kendinden Ayarlı Çevirici ve Fit Kaynak Ekli Kaynak Birleştirme Sistemi

Pemamek’in yenilikçi çözümü, silindirik ünitelerin boy kaynaklarını gerçekleştirmek, iki bölümü kolayca birbirine hizalamak, punta kaynağını ile sabitlemek ve sürekli olarak çevre kaynağını yapmak için tasarlanmıştır.

Gülermak Steel Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Bakan, “Firmamız ekli kaynak ve üretim otomasyonuna yatırım yaparak, üretim verimliliğini ve kaynak kalitesini daha da artırmayı hedefliyor. Üretim kapasitemize sağlayabilecekleri önemli faydalar nedeniyle PEMA çözümlerine yatırım yapmaya karar verdik. Pemamek ile uzun yıllar sürecek bir işbirliğini hedefliyoruz ” diyor. Dahasını da ekliyor “Bu alışılmadık zamanlarda, ilk temastan nihai anlaşmalara kadar tüm etkileşimler dijital platformlar aracılığıyla gerçekleştirildi. Pemamek, müşteriye genel ve özel web seminerleri ve sanal toplantılar gibi çok yönlü alternatifler sundu ve tüm süreç uzaktan tamamlandı. Bu, her iki şirketin de paylaştığı ileriye dönük ve dinamik zihniyetin harika bir örneğidir.”

Siz de firmanıza değer katmayı düşündüğünüz bükme, kesme, kaynak ve diğer tüm ön imalat çözümlerimiz ile ilgili satış temsilcilerimizle iletişime geçin.

Paylaş: