FICEP Open House 2022 Etkinliğindeydik

Türkiye’den çok değerli iş ortaklarımızla birlikte katıldığımız bu harika etkinlik, 19 Eylül Pazartesi – 23 Eylül Cuma tarihleri ​​arasında Gazzada Schianno – İtalya’daki Ficep ana tesisinde iki alternatif program doğrultusunda gerçekleştirildi.

Open House sırasında FICEP’in Çelik Konstrüksiyon Endüstrisi için sunulan CNC hatlarının ürün yelpazesindeki yeni modeller ve yeni gelişmelerle tanıştık.

Program doğrultusunda İtalya’nın kuzeyinde çelik servis merkezi olarak faaliyet gösteren ficep müşterilerinden birini ziyaret ederek çeşitli CNC hatlarının bir arada çalıştığını son kullanıcı gözünden görüp yakından inceleme fırsatı bulduk. Ayrıca Ficep Showroom’unda makineler üzerinde uygulamalı canlı demolar gerçekleştirildi.

8 adet faal FICEP CNC hattı ile önemli bir çelik servis merkezi olarak hizmet vermekte olan bir firmayı ziyaretimizin ardından, İtalya’nın büyüleyici doğal güzelliklerine şahitlik ettiğimiz turistik bir gezinti yaptık.

Bir başka gün de FICEP Ana Merkez Üretim ve montaj birimlerini ziyaret ettik. Şirket tanıtımı ardından Çelik Konstrüksiyon Endüstrisi için CNC hatları serilerinin tanıtımı, Showroomda öğle yemeği ve CNC hatlarında plaka, kiriş ve köşebentlerin işlenmesine yönelik canlı demo sunumu yapıldı.

Bu harika etkinlikte aynı zamanda Ficep in yeni ürünü SABRE Robotik Kaynak Sisteminin tanıtımı yapıldı.

Bir sonraki etkinlikte sizleri de aramızda görmek dileğiyle.

Paylaş: