EB LR CNC Boru Bükme Makinası

CNC Boru Bükme Makineleri - EB LR Serisi

EB-CNC-LR serisi, Sol / Sağ bükme kafası yönüne sahip elektrikli VLB bükme makineleri, en son Electric Motion teknolojisi ile donatılmıştır. 

9 tam elektrikli tahrik ekseni ile 6 ila 35 mm çapındaki borular bükülebilir. Booster sistemi ile donatıldığında, iç virajda azaltılmış işaretlerle 1D’ye kadar yarıçap elde etmek mümkündür. Tüm eksenlerdeki tahrikler, enerji tüketimini azaltmak ve hızı artırmak için optimize edilmiştir, bu da bu makineleri yüksek tutarlılık gerektiren yüksek hacimli üretim partileri için ideal hale getirir. EB serisi için kaynak dedektörleri, zımbalama ve kesme sistemleri veya yükleme ve boşaltma tesisleriyle üretim sistemlerine entegrasyon seçenekleri mevcuttur. VLB 3D yazılımı bu makineleri INDUSTRY 4.0 için hazırlar.

Foto Galeri
Video
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.