HBEPS Manyetik Profil Kaldırma Sistemi

HBEPS Manyetik Profil Kaldırma Sistemi

%100 GÜVENLİ

HBEPS daimi elektro manyetik kaldırma serisi HEA-HEB-IPE- IPN profi lleri güvenle kaldırmanız için tasarlanmıştır aşağıdaki özelliklere sahiptir:

• Daimi elektromanyetizma teknolojisi
• Emniyet faktörü 4,8
• Yerden alma çevrimi
• Ani manyetik kaybı kazasını önleme amaçlı zemine yaklaşma mesafe ölçer
• Manyetik durumu gösterge lamba grubu
• Manyetik kapama için 2 elle kontrol
• Uzaktan kumanda


MODÜLER

Bu modüler sistem, 2 güçlü daimi elektromanyetik modülü içeren bir ana gövdeyi, dahili elektronik kontrol ünitesini ve şarj edilebilir bir batarya sistemini kapsar.
Ana gövde tamamen otonom hareket eder ve güç kablosu ihtiyacı yoktur.


EKONOMİK

Levhaların hızlı,güvenli ve sınırsız sayıda kaldırılması için bir operatör yeterlidir, zaman kaybını engeller ve durmadan işinizi devam ettirmenizi sağlar.

HIZLI VE KOLAYCA UZATILABİLİNİR

Uzatma gövdeye hızlı bağlantıyı sağlamak için ana gövde, sağ ve sol olarak merkez konik manşonlu hızlı bağlantı sistemiyle donatılmıştır.


ENERJİ DOSTU

Daimi elektromanyetizma sistemi, manyetik alanı oluşturmak için sadece bir kaç saniyelik elektrik akımına ihtiyaç duyar. Bu sistem sayesinde enerji dostudur ve geleneksel manyetiklere göre %95 enerji tasarrufu sağlar.


ERGONOMİK

Elektrik akımı, entegre bir batarya grubu tarafından yüksek otonom bir sistemle sağlanır. Güç kablosu gerekmez bu nedenle iş sahasında çok hareketli uygulamalar için son derece uygundur.


BAKIM GEREKTİRMEZ

Bobinlere sürekli akım gitmez ve iç sistemde hareketli/aşınan bir parça olmadığı için magnetlerimizin ömrü neredeyse sınırsızdır, bakım ihtiyacı duymaz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

VİDEO

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Mert TUNALIGİL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.