Omca Kaynak ağzı açma makinası

OMCA

Kaynak Ağzı Açma Makinası Modelleri

Omca bir çok farklı Kaynak ağzı açma makinası modeli ile sektörüde faaliyet göstermektedir. 1960’lı yılların ortalarında, İtalya’nın Reggio Emilia bölgesinin Cavriago şehrinde imalat hayatına küçük bir atelye olarak başlayan Omca firması, yıllar içinde kazandığı know-how ve yatırımları sayesinde, dünyanın onlarca ülkesine farklı makineler ihrac eden ve 5000 m2 alan üzerine kurulu son teknoloji donanıma sahip tesisinde üretimlerine devam eden öncü bir firma haline gelmiştir.

Çok sayıda modeli ile piyasada söz sahibi markalardan birisidir. Kendi pazarında hem ülkesinde hem de dünyada lider konumda olan Omca Pah Kırma /Kaynak Ağzı Açma Makineleri, özel insörtlü kesici takımları ve yüksek performansı sayesinde, çelik, döküm demir,aluminyum,bronz,plastik özel alaşımlarda pah kırma işlemlerini pürüssüz yüzey ve mükemmel kalitede yapmaktadır ve işlem sonrasında ortaya çıkan kaynak hazırlık yüzeyi rahatlıkla manyetizma, sıvı penetran veya x-ray testlerinin üstesinden gelebilmektedir.

Omca Web Sitesi

ART 760 Portatif Kaynak Ağzı Açma Makinası
Omca pah kırma/kaynak ağzı açma makinelerinin bugünkü kullanım alanları;

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com