FICEP, YAPISAL ÇELİK SEKTÖRÜNÜNDE AKILLI ÇELİK ÜRETİM SİSTEMLERİ KONUSUNDA DÜNYANIN ÖNCÜ FİRMASIDIR.

İtalya ana merkezdeki uzmanlaşmış tasarım ve mühendislik ekibimiz, 1988’den günümüze kadar dünyanın çeşitli bölgelerinde 100’den fazla otomatik işleme hattı tasarlamış ve kurmuştur. İleri teknoloji simülasyon yazılımımız sayesinde, her projenin kendi üretim kapasitesi, yerleşim düzeni olanaklarına göre, müşterinin optimum ihtiyacını karşılayacak çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz.
Sadece tek bir operatör tarafından kontrol edilen bir cnc sayesinde, birbirine bağlanmış tüm hattın makineleri eş zamanlı ve uyum içerisinde çalışıp, malzemeyi bir istasyondan diğerine taşıyarak tam otomasyon teknolojisiyle çalışarak hem işçilik maliyetinizi azaltır hem de bant sistemiyle üretim verimliliğinizi ve kapasitenizi arttırır. Ayrıca bu makineler, Steel Projects PLM yazılımına ağ üzerinden bağlanarak, kullanıcı tarafından her proses ya da istasyonun canlı olarak izlenebilmesine olanak sağlar. Bunun yanı sıra simülasyon özelliği sayesinde üretim sürelerinizi dğerlendirip optimize edebilir, hatlardaki darboğazları görüp elimine edebilirsiniz.

Kısacası bu hatlar; bilgi/birikim – son teknoloji yazılım ve son teknoloji donanımın bir birleşimi olarak sizlere sunulan çelik üretim yönteminde bugün gelinen son noktadır.

Ficep Türkiye Distribitörü Erfab makine

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com