SPC 660–1200 RB Kayar Aynalı Merdaneli Yatak Tipi Boru Kesme Hattı

HGG tarafından üretilen SPC 660-1200 RB Boru Kesme Hattı kesintisiz malzeme akışı için merdaneli yatak ilkesinden yararlanırken malzemenin döndürülmesi doğrusal deplasman gerçekleştiren bir kayar ayna ile kontrol edilir.
  • Sürekli malzeme akışı
  • Mükemmel kesme şekilleri
  • CAD’den makineye
SPC-RB-pipe-cutting-line

CAD'den makineye

Bir CAD modeline önceden girilmiş verilerin kullanılması daha da önemlidir. SPC 660-1200 RB, şirket bünyesinde geliştirilmiş ve NC veri dosyaları oluşturan herhangi bir tasarım sistemi ile arabirim oluşturmayı sağlayan bir yazılım paketi ile donatılmıştır.

Mükemmel kesme şekilleri

Malzemeyi yerinde tutmak için aşırı kuvvet kullanmak yerine doğrusal hareketin ölçümü ve telafisi anlık olarak gerçekleştirilir. Gelişmiş mekanik tasarım ve CNC eksenini yöneten kumandaların bileşimi her seferinde gayet hatasız kesme sonuçları elde etmeyi sağlar.

Sürekli malzeme akışı

SPC 660-1200 RB sürekli malzeme akışını işleyişe son derece hatasız bir şekilde aktarır. Malzeme giriş tampon tablasına yüklenir ve ilgili uzunluktaki malzemeler kesme alanına beslenir. Bitmiş parçalar sıradaki işlemlere aktarılmak üzere çıkış tampon tablalarına beslenir.

Teknik Özellikler
SPC 660 RB 48–660 mm (2–26″) 8t
SPC 1200 RB 75–1225 mm (3–48″) 12t
Plazma Kesme İşaretleme CAD Bağlantısı Oxy-Fuel Kesim
3D Profil hazırlama şekilleri
İşte size boru ve tüpler üzerindeki bağlantıları gerçekleştirmek için faydalanacağınız bir profil hazırlama şekilleri yelpazesi:

Şev

Boru-levha bağlantısı.

Döndürülmüş Dikdörtgensel Delik

Boru uçlarına sokulmuş levhaları uydurmak ya da ara yuvalar oluşturmak için.

Semer Açık Deniz

Açık deniz endüstrileri için AWS’yi esas alan eğimi 50°’den daha az bir boru-boru bağlantısı.

Semer içe-oturtma ve Delik içe-oturtma

Çok daha küçük branşman boru çapına sahip basınçlı bağlantılar için.

Semer PJP

Eğimi az ve son derece dinamik nitelikteki boru-boru bağlantıları için. Kesme, uydurma ve kaynaklama kolaylığı.

Uygulamalar

Plazmalı boru kesme uygulamaları

Bir imalat sürecinde sizi en çok ne kaygılandırır? Tasarımın karmaşık olması mı, üretim akışı yönetiminin yetersiz kalması mı, aşırı malzeme ziyanı ve verimsiz malzeme idaresi mi, işletme giderleri üzerindeki hakimiyetin yitirilmesi mi, yoksa üst düzey yetkinlik sahibi kaynakçılar bulamamanız mı? O halde, kaynaklı yapısal tasarıma ilişkin giderek katılaşan talepler ve yönetmeliklere nasıl ayak uyduruyorsunuz?

Çelik Konstrüksiyon

Hacimlerin ve boru ölçülerinin projeden projeye farklılık gösterdiği düşünülecek olursa makinelerin imalathanede atıl kalmasını önleyecek esnek bir Boru Kesme Hattı kaçınılmaz bir gereksinimdir. Geleneksel yöntemleri kullanan bir imalatçının bir günde tipik olarak kesebileceği boru miktarı ancak 10-20 tondur. Aynı imalatçı bir plazmalı boru kesme hattı ile bir günde 40 tondan fazla boruyu kolayca kesebilir.

Endüstrideki uygulama: stadyumlar, köprüler, lunaparklar, fuar merkezleri, havaalanı yapıları, alışveriş merkezleri, vinçler, kafes kirişler için plazmalı boru kesme.

Proses Boru Tesisatı

HGG tarafından üretilen SPC 660–1200 RB PC 600-900 RB Boru Kesme Hattı kabiliyetli kaynakçıların uydurma işlemine zaman harcamasına gerek bırakmaksızın imalatçıların toleransa uygun şekilde kesilmiş yeterli sayıda makarayı kaynak kabinlerine besleyebilmesini otomatikleştirip basitleştiriyor. 82 adet pahlı delik barındıran tipik bir başlığı hazırlanma süresi tipik olarak 26 saatten 2 saate indirilmiştir.

Endüstrideki uygulama
Kızaklar, çatılar, makaralar, manifoldlar, boru hatları, kolektör boruları, segment dirsekler, kazanlar, nozullar için plazmalı boru kesme.

Açık deniz

Giderek daha fazla sayıda açık deniz imalatçısı büyük bir baskı kaynağı olan teslim mühletlerine bağlı kalabilme zorluklarının üstesinden kesme işlemlerini otomatikleştirerek geliyor. 95 borudan oluşan bir helikopter güvertesini manüel olarak kesilmesi bir imalatçının 240 saatini alır. Aynı imalatçı bir HGG Boru Kesme Hattı kullandığı takdirde aynı 95 boruyu 40 saatten daha kısa bir sürede kesebilir.

Endüstrideki uygulama: jacketler, jack-up sondaj kuleleri, helikopter güverteleri, destek yapıları, boru çatıları, sualtı manifoldu koruma çatıları, tekne yanaşma iskeleleri için plazmalı boru kesimi.

Tersanecilik

HGG tarafından üretilen SPC 660–1200 RB PC 600-900 RB Boru Kesme Hattı tersane işletmelerinin toleransa uygun şekilde kesilmiş yeterli sayıda makarayı kaynak kabinlerine besleyebilmesini otomatikleştirip basitleştiriyor. Bu sayede kabiliyetli kaynakçıların uydurma işlemine zaman harcaması da önlenmiş olur. 15 nozulun işlenmesi 13 saatten 1 saate indirilmiştir.

Endüstrideki uygulama
Kızaklar, çatılar, makaralar, manifoldlar, boru hatları, kolektör boruları, segment dirsekler, kazanlar, nozullar için plazmalı boru kesme.

Foto Galeri
Video
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin
Henüz ürün danışmanı yok...

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.