Sac Düzeltme Makinası

Sac Doğrultma Makinesi - Kohler Peak Performer

Sac doğrultma makinası yüksek teknolojili bir üründür ve bu tip ekipmanların uygulanması, üretim sürecinin iyileştirilmesine katkıda bulunur, parçaların manuel olarak işlenmesinden zaman kazandırır ve atılan malzeme miktarını önemli ölçüde azaltır.

KOHLER Sac ve Metal Parça Doğrultma Makinalarının farkları;

  • Hiçbir şekilde hidrolik sistem barındırmayan Kohler Peak Performer ütüleme/doğrultma makinelerinde tüm proses dijital olarak ekran üzerinden elektrikli tahriklerle yönetilir. Enerji tasarrufu ve çevre duyarlılığı açısından önemlidir.
  • Ütüleyici merdanelerin altında destek ruloları sayesinde çok daha yüksek tekrar edilebilir performans ve dayanım ömrü garanti edilir.
  • Çabuk ve kolay merdane temizleme sistemi: Belli bir süre kullanım sonrası, proses gereği merdane üzerine yapışan kir,çapak,cüruf gibi istenmeyen maddelerin, bir sonraki malzemeye yapışmaması adına ruloların sık temizliği önemlidir. Pratik merdane hareket sistemi sayesinde tüm merdane grubu tek parça halinde makine dışına çıkartılarak dakikalar içinde temizliği yapılabilir.
  • Endüstri 4.0 altyapsına sahip dijital kontrol sistemi sayesinde, malzeme,esneme,çekme kopma değerlerine göre ayrı ayrı program yapılabilir, çok hassas biçimde ütüleme ayarı lot bazında yapılabilir ve aynı zamanda üretim programı başka ERP vb yazılımlara entegre edilebilir. Problem yaşandığı takdirde, internete bağlanarak uzaktan servis/müdahale imkanı mevcuttur.
  • Elektromekanik boşluk kontrol sistemi (opsiyon): Ütülenen parça üzerindeki boşluklara göre çok daha hassas biçimde kendini otomatik olarak pozisyonlayan merdaneler sayesinde, en zor ve kompleks geometrideki saclarda bile mükemmel sonuçlar elde edilebilir
  • Otomatik temizleme sistemi (opsiyon): Üst ve alt merdane grupları, ayrı ayrı olarak sadece buton kontrolüyle motorlu olarak istediğiniz seviyeye kadar makine dışına doğru çekilebilir
  • Yönü değişebilen merdaneler: Sürekli dar uzun malzeme ütülenmesinden kaynaklı olarak bazen merdanelerin sadece ilgili bölümü deforme olabilir. Bu sistem sayesinde merdaneyi tam tersine çevirerek diğer tarafı kullanmaya devam edebilrisiniz
  • Bluetooth bağlantılı dijital kumpas (opsiyon): Yazılıma bluetooth ile bağlantılı kumpas sayesinde, ölçtüğünüz malzeme kalınlığını saniyeler içinde ve net ölçüyle yazılıma aktarabilir ve proses başlayabilirsiniz.

Kohler Sac Düzeltme Makinası Kolay Kullanım Özelliğine Sahiptir

KOHLER’in Uzman Hesaplama Sistemi, söz konusu malzeme için parça doğrultma makinesini ayarlamayı daha kolay ve daha hızlı hale getirir.

Makara çerçevesi ayarını önceden hesaplamak için akıllı kullanıcı arayüzüne sahip hesaplama modülü, ilgili malzeme için malzeme verilerine dayalı olarak makaralı çerçeve ayarı için öneriler sunar. Malzeme tipi, sac kalınlığı, akma noktası ve gerekli plastifikasyon derecesi girildikten sonra, silindir çerçeve konumu hesaplanır.

Giriş limitleri sistem tarafından izlenir ve buna göre sınırlandırılır. Sonuçlarını daha da optimize etmek için manuel ayarlamalar yapılabilir. Makine operatörü, seçilen ayarları kaydedebilir ve daha sonra tekrar çağırabilir. En son ayarlar sistem tarafından otomatik olarak bir geçmiş olarak kaydedilir.

Peak Performer parça doğrultma makineleri, standart olarak yüksek çözünürlüklü, çoklu dokunmatik bir ekrana sahiptir.

sac düzeltme makinası

Sac Düzeltme Makinası Sonraki Proseslere Nasıl Fayda Sağlar?

HSG GC Serisi Lazer Plaka Kesim Makinesi

Termal Kesim Öncesi Mükemmel Düzlük

Lazer, plazma, oxy veya su jeti kesimleriniz öncesinde, mükemmel seviyede düzleşmiş sacların kullanımı size, çok yüksek oranda kesim datasıyla uyumlu, hassas sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Verimli Kaynak

Tesviye edilmiş parçalar, tesviye edilen malzemenin tesviyesi nedeniyle kaynak boşluğu daha sabit olduğu için hem otomatik hem de manuel kaynak işlemlerini hızlandırır.

Tekrarlanabilir Bükme İşlemi

Düzleştirilmiş malzemeler, bükülmüş bileşende daha sabit elastik toparlanma sağlar.sac düzeltme makinası

Daha Hassas Montaj

Düz ve boyutsal olarak kararlı malzemeler de montaj işlemlerinde önemli bir unsurdur.Kohler Metal Doğrultma Teknolojisinin Farkları

Maliyet Verimliliği

KOHLER'in Peak Performer'ı hidrolik sistemler olmadan çalışır ve bu nedenle en yüksek hassasiyeti maksimum verimlilik ve çevresel sürdürülebilirlik ile birleştirir.

tesviye boşluk kontrol

Elektromekanik boşluk kontrolü

Sessiz, enerji tasarruflu seviyeleme boşluğu kontrol aktüatörleri, makaralı rulmanlar üzerinde dört katlı bir kama sistemi aracılığıyla seviyeleme boşluğunu sabit tutar.

Sac Düzeltme Makinası

Gelişmiş temizleme sistemi

Peak Performer, dengeleme silindirlerini ve destek silindirlerini temizlemeyi kolaylaştıran gelişmiş bir temizleme sistemine sahiptir.

sac düzeltme makinası

Ters çevrilebilir tesviye silindirleri

Peak Performers'taki patentli ters çevrilebilir tesviye silindirleri, nispeten geniş bir işleme genişliğine sahip makinelerde dar parçaların tesviyesi sırasında merdanelerin hizmet ömrünü uzatır.

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.
Diğer Ürünler
ürün bulunamadı...