ProCutter 900 RB Merdaneli Yatağa Sahip Boru Profil Hazırlayıcı

ProCutter 900 RB, boru profil hazırlama işleminizi daha ileri düzeyde optimize edecek bir boru profil hazırlayıcısıdır. ProCutter 900 RB esnemezlik ve dayanıklılık özelliği sayesinde piyasadaki en yüksek kesme hassasiyetine sahip sistemdir. Daha fazla performans sağlayan hidrolik yana indirme sistemi barındırır.

  • Yüksek performans
  • Kolay malzeme sevki
  • Tam bir işkolik
  

PC900RB: Boru profil hazırlamada düşük maliyetli bir atılım

Boru profil hazırlama konusunda verimli ve uygun maliyetli bir çözüm arayışında mısınız? ProCutter 900 RB yerine başka bir alternatif düşünmeyin. Bu uygun maliyetli boru profil hazırlama makinesi, HGG’nin ileri teknolojisini ve uzmanlığını bünyesinde barındıran gerçek bir işkoliktir. Özünde işletimsel mükemmellik yatan bu boru profil hazırlama makinesi maliyetleri alt sınırda tutarken olağanüstü sonuçlar üretmek üzere tasarlanmıştır.

Manuel boru profil hazırlama işlemi zahmetli ve çok vakit alan bir iş olabilir. PC900RB işte tam bu noktada sivriliyor. Bu esnemez ve dayanıklı yapıdaki boru profil hazırlama makinesini iş akışınızı rahatlatacak şekilde optimize edilmiş lojistik sistemler ile teçhiz edilmiştir. Merdaneli yatak eklentisinin kattığı esneklik özelliği ile makineyi özelleştirerek dahili lojistik sistem ve düzeneğinize uyarlayabilirsiniz. Profil yüklemesini dışarıda mı yapmak istiyorsunuz? PC900RB bunu dert etmiyor. İndirme işlemini yandan mı yapmak istiyorsunuz? PC900RB sizin için bu işi de yapar.

ProCutter 900RB ile kalitede tutarlılık ve üretim hızında artış yakalayın. İleri teknoloji özellikleri sayesinde verimlilikte artış ve kesimde hassaslık sağlar. Bu makine merdaneli yatak lojistiği sayesinde imalathanenizde asgari düzeyde yer kaplayıp çalışma alanı kullanımınızda optimizasyon sağlar.

PC900RB ağır işler için üretilmiştir.

Ağır işler için üretilen PC900RB işletmenizi güçlendirerek yalın imalat gerçekleştiren bir verimlilik merkezine dönüştürür. Verimdeki kayıplara veda edip performansı ve karlılığı en üst düzeye çıkaran modern boru profil hazırlama işlemlerine merhaba demenin zamanı geldi.
Tercihiniz ProCutter 900 RB olduğunda lojistiğin dönüştürücü gücünü siz de ele geçireceksiniz

procutter

Çıkış tablası

Bitmiş profilleri stabil bir çatı üzerinde yan yana depolamaya devam ederken istediğiniz malzemeyi istediğiniz zaman desteden çıkarabilirsiniz.

Merdaneli yatak

Farklı uzunluklardaki boruları kontrollü hassasiyet ve hız ile doğrudan ana tahrik sistemine aktarın.

Boruyu kaldırarak döndürün ve işlemi tamamlanmış boruları diğer tarafına çevirerek çıkış tablasına yerleştirin.

Pantograf kesici kafa

Yeniden işleme yapmaya gerek kalmaksızın yüksek kaliteli kesme ve pahlama için benzersiz hatasızlık ve azami düzeyde yinelenebilirlik.

Teknik Özellikler
ProCutter 900 RB (imperial) Ø 2 – 36″ 5.5t
ProCutter 900 RB (metric) Ø 48 mm–914 mm 5t
Plazma Kesme CAD Bağlantısı
3D Profil hazırlama şekilleri

İşte size boru ve tüpler üzerindeki bağlantıları gerçekleştirmek için faydalanacağınız bir profil hazırlama şekilleri yelpazesi:

Şev

Boru-levha bağlantısı.

Semer içe-oturtma ve Delik içe-oturtma

Çok daha küçük branşman boru çapına sahip basınçlı bağlantılar için.

Takviye Yastığı

‘Semer-Delik’ bağlantılarında en zayıf noktayı takviye ederek malzeme maliyetlerinden tasarruf etmek için.

Uygulamalar

Boru Profil Hazırlama Makinesi Uygulamaları

Bir imalat sürecinde sizi en çok ne kaygılandırır? Tasarımın karmaşık olması mı, üretim akışı yönetiminin yetersiz kalması mı, aşırı malzeme ziyanı ve verimsiz malzeme idaresi mi, işletme giderleri üzerindeki hakimiyetin yitirilmesi mi, yoksa üst düzey yetkinlik sahibi kaynakçılar bulamamanız mı? O halde, kaynaklı yapısal tasarıma ilişkin giderek katılaşan talepler ve yönetmeliklere nasıl ayak uyduruyorsunuz?

Mekanik konstrüksiyon

Bu boru profil hazırlama makinesinin sağladığı esneklik sayesinde küçükten büyüğe komple boru yapılarını hızlı bir şekilde üretmek üzere tüm makaralarınızı, bağlantılarınızı ve takviye yastıklarınızı kesebilirsiniz. Kaynak hazırlıkları doğrudan sürece dahil edildiği zaman üretim işleminden sonraki uydurma süresi daha da kısalır. Lojistik sistemi sayesinde günde 30 metreye yakın miktarda boru üretebilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon

Hacimlerin ve boru ölçülerinin projeden projeye farklılık gösterdiği düşünülecek olursa makinelerin imalathanede atıl kalmasını önleyecek esnek bir boru profil hazırlama makinesi kaçınılmaz bir gereksinimdir. Boru profil hazırlamada geleneksel yöntemleri kullanan bir imalatçının bir günde tipik olarak kesebileceği boru miktarı ancak 10-20 tondur. Aynı imalatçı bir HGG boru profil hazırlama makinesi ile bir günde 40 tondan fazla boruyu kolayca kesebilir.

Endüstrideki uygulama: stadyumlar, köprüler, lunaparklar, fuar merkezleri, havaalanı yapıları, alışveriş merkezleri, vinçler, kafes kirişler için boru profil hazırlama makinesi.             

Foto Galeri
Video
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin
Henüz ürün danışmanı yok...

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.
Diğer Ürünler
ürün bulunamadı...