ProCutter 600-900 CNC Boru Kesici

Üretmekte olduğumuz ProCutter 600 ve 900 CNC Boru Kesiciler HGG’nin tüm ileri teknoloji ve uzmanlığını bünyesinde barındırır. Operasyonel mükemmellik sağlanarak maliyetler alt düzeyde tutulur. Oksijen kaynağı, işaretleme ve CAD-CAM Arabirimleri ile birlikte kullanıma sunulmaktadırlar.

  • Yüksek değer taşıyan CNC Boru Kesici
  • Uydurma ve kaynak işlemlerinden tasarruf
  • Tam kaynak nüfuzu
 

Erişim Dahilinde Plazma Boru Kesimi

PC 600 ve PC 900 CNC Boru Kesiciler HGG’nin tüm ileri teknoloji ve uzmanlığını bünyesinde barındırır. Operasyonel mükemmellik sağlanarak maliyetler alt düzeyde tutulur. Hem PC 600, hem de PC900 Oksijen kaynağı, işaretleme ve CAD-CAM Arabirimleri ile birlikte kullanıma sunulmaktadırlar.

ProCutter-CNC-pipe-cutter

İlk profil hazırlama makinem

Bir plazma boru kesme makinesine yaptığınız yatırımı mantıklı bulmak için kaç borunun işlem görmesi gerekir? Malzeme ve mühendislik maliyetlerini düşük tutmak için ProCutter’da ileri düzey HGG teknolojisinden yararlanılırr. ProCutter 600-900 bu amaca bir yandan bazı makine işlemlerini daha az otomatikleştirirken  hale getirirken, diğer yandan ise malzeme boyutunu ve azami ağırlığı daha küçük bir boru aralığında tutarak ulaşır.

Uydurma ve Kaynak İşlemlerinden Tasarruf

Birçok kaynak operatörü zamanını kesimleri yerleştirmek, manüel kesme ve taşlama işlemleri gerçekleştirmek için harcıyor. Kabiliyetli kaynak operatörü bulma zorluğu imalat sürecinde potansiyel bir darboğaza neden olur. Boru kesme işlemini otomatikleştirerek kaynak operatörlerinin yalnızca en iyi yaptıkları iş olan kaynak yapmaya odaklanmalarını sağlayın.

Kısmi Birleşim Nüfuzlu Kaynaklar

Hem oksijen kaynağı hem de plazma ile teçhiz edilmiş ProCutter 600-900 ile birçok farklı malzeme, ölçü ve cidar kalınlıklarını işlemek mümkündür. Özgün profil hazırlama şekilleri (ör: kısmi birleşim nüfuziyeti, süzgeç) plazma teknolojisinin mevcut yatıklık sınırlamasına rağmen tutarlı ve verimli kaynak hazırlığına izin verir. Akıllı profil hazırlama şekilleri pah sınırlaması aşıldığında otomatik olarak oluk kaynağı hazırlığından dolgu kaynağı hazırlığına geçiş yapacaktır (aşırı pahlamaya gerek duyulmaz).

Teknik Özellikler
Pc600 Ø 48 mm–610 mm (2 – 24″) 3t
Pc900 Ø 48 mm–910 mm (2 – 36″)
Plazma Kesme CAD Bağlantısı Oxy-Fuel Kesim Markalama
3D Profil hazırlama şekilleri

İşte size boru ve tüpler üzerindeki bağlantıları gerçekleştirmek için faydalanacağınız bir profil hazırlama şekilleri yelpazesi:

Şev

Boru-levha bağlantısı

Döndürülmüş Dikdörtgensel Delik

Boru uçlarına sokulmuş levhaları uydurmak ya da ara yuvalar oluşturmak için.

Semer içe-oturtma ve Delik içe-oturtma

Çok daha küçük branşman boru çapına sahip basınçlı bağlantılar için.

Semer PJP

Eğimi az ve son derece dinamik nitelikteki boru-levha bağlantıları için. Kesme, uydurma ve kaynaklama kolaylığı.

Uygulamalar

CNC Boru Kesici Uygulamaları

Bir imalat sürecinde sizi en çok ne kaygılandırır? Tasarımın karmaşık olması mı, üretim akışı yönetiminin yetersiz kalması mı, aşırı malzeme ziyanı ve verimsiz malzeme idaresi mi, işletme giderleri üzerindeki hakimiyetin yitirilmesi mi, yoksa üst düzey yetkinlik sahibi kaynakçılar bulamamanız mı? O halde, kaynaklı yapısal tasarıma ilişkin giderek katılaşan talepler ve yönetmeliklere nasıl ayak uyduruyorsunuz?

Çelik Konstrüksiyon

PC 600–900, boru biçimli yapıların imalatında uydurma ve kaynak işlemlerini basitleştirebilir. Bu CNC Boru Kesici çözümü son derece dinamik nitelikteki boru bağlantılarının kolay ve zamandan tasarruf sağlanacak şekilde uydurulması ve kaynaklanması amacıyla boru kesimi gerçekleştirmek için teknolojiden yararlanır. Geleneksel kesme yöntemlerini kullanan bir imalatçının bir günde kesebileceği boru miktarı 10-20 ton olurken aynı imalatçı PC 600–900 CNC Boru Kesici ile günde 40 tondan fazla boru kesebilir.

Endüstrideki uygulama:

Stadyumlar, köprüler, lunaparklar, fuar merkezleri, havaalanı yapıları, alışveriş merkezleri, vinçler, kafes kirişler için plazmalı boru kesme

Açık deniz

Manüel işlem yerine otomatikleştirilmiş plazmalı boru kesme çözümü kullanmak açık deniz projelerinin zorlayıcı teslim mühletlerine uyabilmeyi sağladığı için her geçen gün daha fazla rağbet görüyor. 95 adet borudan meydana gelen bir helikopter güvertesinin genellikle 240 saat süren imalatı PC 600-900 CNC Boru Kesici sayesinde 40 saatten daha kısa sürede gerçekleştirildi.

Endüstrideki uygulama:

Jacketler, jack-up sondaj kuleleri, helikopter güverteleri, destek yapıları, boru çatıları, sualtı manifoldu koruma çatıları, tekne yanaşma iskeleleri için plazmalı boru kesimi.

Tersanecilik

PC 600–900 plazmalı boru kesme makinesi tersanelerin kaynak kabinlerinin bakımını daha basit hale getirerek bunlara toleransa uygun şekilde kesilmiş yeterli sayıda makara beslenebilmesini sağlıyor. 15 nozulun genellikle 13 saat süren imalatı PC 600–900 CNC Boru Kesici sayesinde 1 saate indirildi.
Endüstrideki uygulama: Kızaklar, çatılar, makaralar, manifoldlar, boru hatları, kolektör boruları, segment dirsekler, kazanlar, nozullar için plazmalı boru kesme.

Foto Galeri
Video
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin
Henüz ürün danışmanı yok...

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.