932 XE Full Servo Elektrikli CNC Boru Bükme Makinesi

Full Servo Elektrikli CNC Boru Bükme Makinesi - 932XE (Ø32x2mm)

932XE, Linear serisinde çok az yer kaplayan bir boru bükme makinesidir. Çapı 32 milimetreye kadar olan borular için tasarlanmış olup, 932LE’nin doğrudan şanzıman başlığını paylaştığı küçültülmüş bir versiyonudur, sağlamlık ve verimlilik sağlayan bir çözümdür.

Bu Tam Elektrikli CNC boru bükme makinesi aynı zamanda çok küçük bir bükme kafasına ve son derece kompakt bir şasiye sahiptir, bu da genellikle tek bir döngüde çift bükme yönü gerektiren karmaşık geometrilerin üretilmesini mümkün kılar. Son derece küçük boyutu, bu makinenin otomatikleştirilmiş çalışma hücrelerine mükemmel şekilde entegre edilmesini de sağlar.

Foto Galeri
Bilgi & Fiyat Teklifi isteyin

Ürün Danışmanı

Onur KARTAL

Telefon çağrılarınıza sadece Hafta İçi 09:00 – 18:00 saatleri içerisinde yanıt verilebilmektedir. Mesai saatleri dışında bize e-posta ya da talep formu ile ulaşabilirsiniz.

Talep Formu

İlgilendiğiniz makine hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, Bilgi & Fiyat talep formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra en kısa sürede ilgilendiğiniz ürün grubu ile ilgili arkadaşımız size geri dönüş yapacaktır.
(*) Doldurulması zorunlu alan

Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.