fbpx

Loyalmak

LOYALMAK

Türkiye’den dünyanın her bir köşesine…

Loyal Makine San. ve Tic. A.Ş. , 3000 m² kapalı üretim alana sahip, CNC Plazma ve oksi kesim makinaları ile birlikte saç işleme makinalarının üretimini yapan saygın ve tanınmış bir firmadır.

Loyal Makine 10 yılı aşkın üretim tecrübesi, Avrupa güvenlik standartları ve kalite kontrol yönetim sistemi ile birlikte uluslararası üretim standartları ve normlarını uygulaması, teknolojik gelişmeleri yakında takip etmesi sayesinde donanımlı mühendis ve teknisyenleri ile birlikte Metal İşleme Endüstrisine uygun maliyetli teknolojik ürünler sunar.

Ayrıca, geniş teknik servis ağı, yedek parça ve Hypertherm sarf malzemeleri ile birlikte her ülkeden tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Loyal Makina, müşteri ihtiyaçlarını, Ar-Ge çalışmalarını dikkate alıp pazarlama stratejileri ve ekip çalışmasını uygulayarak son yıllarda hızlı bir büyüme kat etmiş ve bu sayede yurt dışı satışlarını %99 olarak gerçekleştirmiştir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com