HGG Group

HGG

3D profil kesim teknolojisinde dünya çapında tanınan lider bir marka olan HGG en son teknolojiye sahip 3D profil kesim makinesi çözümleri geliştirme yeteneğini ile tanınıyor.
3D profil kesim alanında sınırlarını zorlayan HGG teknolojisini içeren son teknoloji çözümler dünya çapında gemi inşaa, yapısal çelik konstrüksiyon, petrol, doğalgaz, enerji sektörlerinde
dev projelere imza farklı üreticilerin çeşitli makine parklarında kullanılıyor.

Bu makinelere, yenilikçiliğe ve sektör lideri çözümlere olan bağlılıklarını “Powered by HGG” olarak yansıtan dünya devi şirketin stratejik ortakları arasında yine ERFAB’ın Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Pemamek bulunuyor. HGG ve Pemamek “Kesmenin Kaynakla Buluştuğu Yer” olarak adlandırdıkları entegrasyonu daha da optimize etme konusunda uzmanlıklarını paylaşıyor ve böylelikle ürün gamlarında yer alan modelleri ile yatırımcıya verimlilik kazandırıyor.

Yeni teknolojileri benimseyerek ve ileri çözümler geliştirerek çalışan HGG müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarını öngörerek alanında öncü ve lider konumunu koruyor. 

Plazma ve oksijen kesme teknolojileriyle boru kurt ağzı ve kaynak ağzı kesimlerini yüksek hassasiyet ile gerçekleştirebileceğiniz boru kesme modelleri, profil kesim modelleri, Hollanda profili ve diğer tüm hadde profillerini kesme yeteneğine sahip robotik kesme sistemleri ile HGG teknolojisi artık Türkiye’de…

PLAZMA KESİM MAKİNELERİ

Roborail: Çok fonksiyonlu robotik plazma kesme makinesi

BORU PROFİL HAZIRLAYICI

BORU KESME MAKİNELERİ

PROFİL KESME MAKİNELERİ