Evobend Türkiye

EVOBEND TÜRKİYE

Evobend cnc up&down (yukarı&aşağı) büküm yapabilen uzun caka sistemleri, sektörün gereksinimleri, geçmişte üretilen makinelerdeki tüm eksiklik ve ihtiyaçlar, en modern mühendislik tasarımları ve ekipmanları göz önüne alınarak imal edilmiş en modern, en verimli, tamamen elektrikli ve enerji tasarruflu büküm sistemi olma ünvanını taşımaktadır.

Daha önce sektörde konusunda ciddi deneyime sahip uzman tasarım ve imalat mühendisileri tarafından kurulmuş olan Evobend, Ainring / Almanya’daki fabrikasında üretimini gerçekleştirmektedir.

Hali hazırda, kardeş firması Erbend Makine ile cnc caka üretimi yapmakta olan Erfab firması, mevcuttaki caka imalat tecrübesi, yedek parça stoğu ve mevcut servis mühendisleri sayesinde Evobend için mükemmel bir partner olarak satış sonrası hizmeti en iyi şekilde vermeye hazır durumdadır.

CORIMPEX KAYNAK HATLARI

evobend up and down caka makinesi

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com