WT-Rüzgar Türbin Hatları

Tüm sistem Rüzgar kulesi kaidesi ve direkt kısmında kullanılan malzemelerin kalınlıkları baz alınarak tasarlanmıştır.100 mm ve 140 mm üzeri parçaları yüksek hızlarda ve yüksek geometrik hassasiyette bükebilmektedir.

Bu tip yoğun silindirik malzemeye ihtiyaç duyulan konstrüksiyonların imalatında üretimin her kademesi maliyetleri iyileştirmek için hassasiyetle hesaplanmaktadır.

Tüm bunları dikkate alarak rüzgar kulesi imalatı için DAVI tarafından özel olarak geliştirilen bir sistem ile özellikle verimlilikte artış üretim sürelerinde ise azalma hedeflenmiştir.

DAVI tarafından çoğu patent altına alınmış ve 4 merdaneli makinalara eklenen özel saç besleme sistemleri sayesinde tek bir operatör bir parçayı 10-15 dakika aralığında istenilen tüm geometrilerde Tek bir seferde rahatça bükebilmektedir.

Tek seferde bu işlemin gerçekleştirilmesi ile oldukça yüksek bir işçilik-zaman tasarrufu sağlanmaktadır

Büküm işlemi gerçekleştirilen parçalar silindir üzerinde özel bir otomasyon ile sistemi ile puntolanmaktır.Bu sayede tüm operasyon tek bir operatör tarafından gerçekleştirilmektedir.

Tüm sistem NASA ile yapılan çalışma sırasında geliştirilen ve ödüllendirilen tablet üzerinden çalışan DAVI Roll ve DAVI Roll Plus uygulamaları ile kontrol edilmektedir.Uzaktan da erişim yapabileceğiniz bu sistem ile makinedeki parametrelerin ayarlanması ve uzaktan kontrolü inanılmaz kolay bir hal alır

Bu gün tüm dünyadaki rüzgar kulesi imalatçılarında 200’ün üzerinde DAVI silindir makineleri çalışmakta ve bu sektördeki üreticilerle işbirliğimiz hergeçen gün artmaktadır.

VİDEO

KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com