MCP 11 Profil Bükme Makinesi

AĞIR SANAYİ UYGULAMALARI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ PROFİL BÜKÜM MAKİNELERİ

DAVI üç toplu profil büküm makineleri özellikle büyük boyutlarda ve hassas toleranslarda profil büküm için tasarlanmıştır.

Uzay-Havacılık,Gemi sanayi,İnşaat gibi yoğun profil büküm işleri gerektiren sektörler ve özel(sert malzemeden) malzemelerin hassas bir toleransla bükülmesi gereken uygulamalarda kullanılır.

MCP Serisinin tasarım felsefesi

DAVI ye ait tüm makinalarda kullanılan pek çok teknoloji tasarımı itibarı ile benzersizdir.DAVI bu teknolojileri korumak için patent haklarını elinde bulundurmakta ve hergeçen gün yeni teknolojiler geliştirmektedir.

MCP serisi makineler tasarlanırken belirli temel prensipler üzerinden hareket edilmektedir.

Oldukça güçlü ve ağır bir konstrüksiyona(piyasadaki en ağır konstrüksiyon) sahip makineler bilgisayar destekli çizim ve analiz programları ile tasarlanmaktadır.

Alaşımlı çelikten imal edilmiş ve sertleştirilmiş şaftlar en yüksek dayanımı elde etmek için kullanılmaktadır.Ayrıca özel rulmanlar kullanılarak sistemdeki hareketli parçaların üzerine binen yükler homojen bir şekilde dağıtılmakta ve bu sayede makineler uzun yıllar boyunca en yüksek performansta sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir.

Üç bağımsız hidrolik motor tarafından tahrik edilen merdaneler yüksek torklara ulaşabilmektedir.Bu sayede bükülecek profiller ne kadar kalın olursa olsun profilin büküm esnasındaki hızı ve dolayısıyla geometrik doğruluğu garanti altına alınır.

Yan merdanelerin eksenel hareketini sağlayan hidrolik sistem doğrudan makine gövdesine bağlandığı için şaftların üzerine binen yükler en aza indirilmiştir.

Kılavuzlama merdaneleri tüm MCP serisi makinalarda standart olarak kontrol panelinden hidrolik pistonlar vasıtasıyla kontrol edilmektedir.

Tamamen Avrupa üretimi olan hidrolik parçalar kullanılarak,hidrolik sistemin ömrü uzun süre garanti altına alınmıştır.

Ayrıca tüm MCP serisi makinelerde ister en basit ister en fazla fonksiyona sahip panel olsun hepsi CNC kontrollüdür.

Ekipmanlar ve Proje yaklaşımı

Yüksek alaşımlı ve yüksek akma dayanımlı bir malzemeden imal edilmiş merdaneler yüksek aşınma dayanımı için özel olarak sertleştirilmiştir.Standart olarak tüm makinelerin üzerinde bulunur.

Tüm talepler özel olarak fabrikada değerlendirilmekte ve üretim hızlarını yükseltmek ,son ürün kalitesini arttırmak için en uygun çözüm aranmaktadır.

VİDEO

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com