MCB – Dört Valsli Silindir Makineleri

ÇALIŞMA ARALIĞI

15-20 mm’den 80-100mm’ye kadar(ve daha kalın) parçaların büküm işlemerinde kullanılabilen makinelerdir. Şuan için dünya genelinde segmentindeki en teknolojik ve en hızlı(6m/dk) silindir büküm makinesidir.

TEK SEFERDE BÜKÜM TAMAM!

Saçların,üç merdaneli sistemlerde olduğu gibi, iki defa önbükümünün yapılmasına gerek kalmadan parçalar tek seferde işlenebilmektedir.Bükülecek parça bir defa sisteme yüklendiği zaman tekrar çıkartmaya gerek kalmadan istenilen geometrik ölçüler elde edilebilir.

CNC KONTROLLÜ PANELLER

İki temel panel tipine sahip olan sistemde giriş seviyesi paneller (kullanıcı dostu ) ve NASA tarafında da kullanılan gelişmiş,kendi kendine programlayabilen (uzman operatör gereksinimini ortadan kaldırır) CNC kontrollü paneller bulunmaktadır.

KUSURSUZ BESLEME SİSTEMİ ve FRENLEME SİSTEMİ

Tüm parça besleyen merdanelerde piyasada kullanılan ve aşınan eski tip frenleme mekanizması yerine hidrolik olarak frenlenmektedir.Bu özellik hem frenlemede hemde parça beslemede(direnç oluşturmadığı için) inanılmaz bir avataj sağlamaktadır.

YATAY PARÇA BESLEME

Yatay parça besleme sayesinde,otomatik parça besleme konveyör sistemi(opsiyoneldir) ile makine insansız olarak parçaları bükebilmektedir.Bu sayede çevrim süreleri azaldığı için üretim sayıları artmaktadır.

SERVO-TRONIC

Patentli bir özellik olup tüm merdanelerin paralel bir şekilde tutulmasını sağlar.Daha önceden farklı farklı üreticilerin kullandığı hidrolik,mekanik veya elektronik tekli sistemlerin aksine tüm bu sistemler ayrı ayrı kullanılmakta ancak tek bir dijital ünite üzerinden hassas bir şekilde kontrol edilmektedir.Herhangi bir elektronik sorundan dolayı oluşulabilecek hataları telafi edebilmek için sistem de iki adet birbirinden bağımsız fakat entegre kontrol edilebilen komponentlere sahiptir

EKSENEL HAREKET EDEBİLEN ÖNBÜKÜM SİSTEMİ

DAVI tarafından patenti alınmış bir sistem olan ve yanal merdanelerin makinenin merkezine doğru yörüngesel hareketi ile en küçük çaptan en büyük çapa kadar makinenin çalışma aralığında kusursuz büküm geometrisi elde edilebilmektedir.

DAVI ÜSTÜN TASARIM TEKNOLOJİSİ

Otomatik yağlama tekonolojisi,Roll by Wire adı verilen özel büküm sistemi ve Servo-Tronic adı verilen merdane paralelliğini kontrol eden sistem sayesinde tüm makinalarımızın bakımı ve kullanımı kolay,yine hepsi yüksek verimlilikte ve yüksek güvenilirliktedir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com