FL 300 3D Lazer Boru Kesme Makinesi

FL300 modeli, Ø20 – Ø305 mm arasındaki çaptaki boru ve maksimum 12.500 mm uzunluğundaki profillerin lazer ile kesim ve işlenmesini sağlamaktadır. İşlenen parça, kendinden merkezlemeli, kızak hareketli, toplam 4 adet çene içine sıkıştırılır ve böylece tutucu aparat değişimine gerek kalmaz. Asıl tutucu sabit çenenin öne hareketi esnasında profil, diğer çeneler içindeki 4 tarafa yerleştirilmiş hareketli rulolar arasından kayarak kesim kabinine doğru ilerler. Malzeme yükleme ünitesi, seri üretim için tasarlanmış desteden yükleme sistemi ya da açık profiller veya düşük adetli üretimlerdeki sık sık farklı profil yerleştirebilmeye elverişli sistem olan zincirli yükleme sistemi olarak 2 opsiyondan oluşur. Boşaltma ünitesinde ise, küçük parçalar için bant konveyör sistemi ya da uzun parçalar için özel tasarlanan tutuculu sistem şeklinde belirlenebilmektedir.

TEKNİK BİLGİLER

BORU VE PROFİL MALZEME KAPASİTE TABLOSU MAX TAŞIMA KAPASİTESİ YÜKLEME UZUNLUĞU BOŞALTMA UZUNLUĞU PROFİL CİNSİ MANDREL SAYISI EKSEN SAYISI MANDREL MAX. DİKEY HIZI
Ø 20 mm MIN
Ø 305 mm MAX
254 X 254 mm MAX
60 kg/m 6,5 – 12,5 m 2 – 12 m 2 – 3 29 130 m/dk

VİDEO

GALERİ

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com