FL 170 3D Lazer Boru Kesme Makinesi

Yeni FL170 3D fiber boru/profil lazer kesim hattı, TTM LASER firmasının FL 3D kesim ürün gamındaki en son versiyon makinesidir. Fiber lazer güç kaynağı ve 3D açılı kesim kafasıyla donatılmış olan bu yeni nesil sistem, aşırı iletken malzemeler olan pirinç ve bakır boru/profillerin bile, Ø12 – Ø168 mm ölçü aralığında, 45° açı verilebilerek , lazer kesiminin yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Makine aynı zamanda, müşteri talebine ve makine kapasitesine bağlı olarak, açık profillerin de işlenebilmesine imkan tanır. Fiber tekonolojisi ve 3D açılı kesim kafasının avantajlarını çok iyi kullanan bu eşsiz makine, kullanıcılarına, daha yüksek üretkenlik, işlenebilen malzeme cinsi esnekliği kazandırmakla birlikte, düşük güç tüketimi ve kolay/ucuz bakım imkanı da sağlamaktadır.

Automatic loading system from bundle

Automatic loading system from bundle of tubes. Upon request, chain feeder for small production and open profiles

Machine configuration

Machine configuration and layout based on flow of material (standard from left to right or opposite from right to left) and on possible space restrictions

Unloading system

Unloading of cut pieces towards Nr. 3 main areas (central for short pieces, front or back).Unloading tables available upon request.

TEKNİK BİLGİLER

BORU VE PROFİL MALZEME KAPASİTE TABLOSU MAX TAŞIMA KAPASİTESİ YÜKLEME UZUNLUĞU BOŞALTMA UZUNLUĞU PROFİL CİNSİ MANDREL SAYISI EKSEN SAYISI MANDREL MAX. DİKEY HIZI
Ø 12 mm minimum
Ø 168 mm maksimum
15 X 15 mm min.
120 X 120 mm max.
25 kg / mt. 6,5 – 12,5 mt. 2 – 6 mt. 2 21 150 mt /dk.

VİDEO

GALERİ

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com