Hakkımızda

Erfab Makine

ERFAB Metal İşleme Makineleri

“Teknoloji artık daha yakın”

Makine sektörünün Türkiye ve dünyadaki öncü markalarının temsilcisi ERFAB, en iyi metal işleme makinelerini ülkenin güçlü üreticileriyle buluşturuyor. Markalar ve müşterilerle kurulan güven veren ilişki ERFAB’ın kurucusu Orhan ER’in sektörde başarılarla geçen 25 yıllık tecrübesine dayanıyor.

Doğru üretici ve doğru alıcı arasında kurduğu sağlam iletişimle makine sektörünün hızlanmasında güçlü bir aktör olarak yerini alan ERFAB, en çok aranan metal işleme makinelerini etkili bir partner olarak müşterisine ulaştırıyor. ERFAB, sektörün en iyileri Davi silindir ve profil büküm, Erbend CNC caka ve büküm, Omax abrasif su jeti kesim, TTM lazer boru ve plaka kesim, Loyalmak plazma ve oksi kesim makinelerinin Türkiye distribütörlüğünü, abkant ve punch pres, hidrolik giyotin ve kombine makas makinelerinin ise İstanbul bölge distribütörlüğünü yapıyor.

ERFAB; sunduğu güven ortamında müşterilerinin, ihtiyacı olan makineye üstün fiyat avantajı ve hızlı servisle ulaşmasını sağlıyor. Bu ilişkisinin sürekli olması için satış sonrası hizmetlerinde de kalite ve özen ilkesini koruyan ERFAB, iyi donanımlı, yüksek nitelikli, çözüm odaklı satış ve teknik servis ekibiyle, satış öncesi ve sonrası hizmetleri müşterilerine yakın bir noktadan kolay, pratik ve zaman kaybı yaşatmadan sunuyor.
ERFAB, satın alınan makinelerin kullanım ömrü boyunca, her zaman kolay ulaşılır, önemli bir çözüm ortağı olarak müşterilerine desteğini kesmeyen güvenilir yapısıyla hizmet vermeye devam edecek.

Erfab’ta bulabileceğiniz ürünler;

3 ve 4 Valsli hidrolik silindir makineleri
Rüzgar türbini (rüzgar kulesi) bükme hatları
Profil ve boru bükme makineleri
CNC Caka ve büküm makine ve merkezleri
Abrasif (aşındırıcı) su jetleri
Lazer boru & plaka kesim makineleri ve hatları
Plazma ve oksi kesim makineleri
Cnc Serpantin Büküm Makineleri
Ful Elektrikli Cnc Boru Bükme Makineleri
Otomasyon Kaynak Sistemleri

Markalarımız

Bizden Haberler

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com